بانک
اخبار - میزبان سرور
برای اطلاع از اخرین اطلاعیه های مهم، تغییرات؛تحولات و همچنین کدهای تخفیف؛کانال تلگرام ما را دنبال کنید :
https://t.me/Mizbanservers

تحریم مرکز ثبت دامنه Resello و اقدامات لازم برای امنیت دامنه های شما

شرکت ریسلو در اطلاعیه ای به تمام کاربران ایرانی خود هشدار داده است که محدودیت هایی برای ثبت و تمدید دامنه های بین المللی برای ایرانیان اعمال خواهد کرد. براساس این محدودیت ها ، کاربران ایرانی امکان ثبت دامنه جدید در ریسلو ندارند و دامنه های موجود هم تا یک ماه امکان تمدید دارند و بعد از آن امکان تمدید وجود ندارد.
در اطلاعیه ی جدید ریسلو آمده است که هیچ دامنه ای مسدود یا معلق نمیشود. بنابراین شما میتوانید با انتقال به موقع دامنه خود ، آن را حفظ کنید.
میزبان سرور با مذاکراتی که با مرکز ثبت دامنه مستقر در کانادا Tucows انجام داده موفق به اخذ نمایندگی از این مرکز ثبت دامنه معتبر شده و هم اکنون امکان انتقال دامنه های شما را بدون هیچ گونه مشکلی فراهم آورده است.
با توجه به محدودیت های موجود توصیه ی ما این است که در اسرع وقت نسبت به تمدید دامنه ها اقدام نمایید. با این کار ما به جای تمدید دامنه شما در ریسلو، دامنه شما را به رجیسترار معتبر منتقل کرده و آنجا برای شما تمدید میکنیم. برای این کار لازم است اگر فاکتور تمدید دامنه شما صادر شده ، آن را پرداخت کنید و در غیر این صورت با پشتیبانی میزبان سرور تماس بگیرید تا فاکتور براتون صادر شود.
لازم به ذکر است انتقال به رجیسترار دیگر تنها با تمدید دامنه ممکن است و شما فقط هزینه ی یکسال تمدید دامنه را میپردازید. بعد از درخواست تمدید و پرداخت فاکتور لازم است به ایمیل هایی که از طرف میزبان سرور و این مرکز ثبت برای شما ارسال میشود توجه کنید و تاییدیه های لازم را انجام دهید.
اگر قصد تمدید دامنه خود را دارید، این کار هزینه ی اضافه برای شما نخواهند داشت و تنها چند ماه زودتر انجام شده است و این اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد که دامنه شما از ریسلو خارج شده و در یک مرکز ثبت معتبر نگهداری میشود. 
در صورتی که دامنه شما توسط شرکت دیگری غیر از میزبان سرور نزد ریسلو ثبت شده است و میخواهید آن را منتقل کنید، میتوانید از این لینک نسبت به درخواست انتقال دامنه خود اقدام نمایید.
اگر سوالی در این رابطه دارید از طریق تیکت پشتیبانی میزبان سرور میتوانید با ما در میان بزارید.

با تشکر و احترام مدیریت میزبان سرورTuesday, August 1, 2017« برگشت