بانک
اخبار - میزبان سرور
برای اطلاع از اخرین اطلاعیه های مهم، تغییرات؛تحولات و همچنین کدهای تخفیف؛کانال تلگرام ما را دنبال کنید :
https://t.me/Mizbanservers

مشکل در سرور SSD آلمان

باسلام خدمت کاربران عزیز
دو روزی هست روی سرور اس اس دی آلمان با مشکل اتک مواجه هستیم
متاسفانه کاربران همکاری نمیکنند باید اینو توجه کنید که مصرف کننده شما هستید اگر برای سرور های میزبان سرور مشکلی بوجود بیاد.
تمام کاربران ملزم به پرداخت جریمه هستند.
ما هم اکنون در حال بررسی وضعیت بوجود اومده هستیم.


متن فوانین :

استفاده از سرویس ها در جهت حمله به سرویس های دیگر از جمله حملات Denial Of Service، Cracking, Scanning ممنوع بوده و در صورت مشاهده سرویس مسدود و باز کردن دوباره آن مستلزم پرداخت جریمه می باشد. توجه فرمایید در این مواقع برخورد دیتاسنتر نیز بسیار سخت گیرانه است و امکان مسدود سازی همیشگی توسط دیتاسنتر وجود دارد. البته اطمینان داشته باشید در صورت استفاده عادی و قانونی از سرویس ها هرگز مشکلی پیش نخواهد آمد.

چنانچه استفاده مستقیم و یا غیرمستقیم مشترك از محصولات و خدمات میزبان سرور منجر به اقدام و یا تهدید قانونی مستقیم و یا غیرمستقیم علیه میزبان سرور ، شرکت‌های وابسته و یا شرکا گردد ، میزبان سرور مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس‌دهی به مشترك خود خاتمه دهد

قرار دادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد ، ممنوع می باشد و درصورت مشاهده ، سرور شما بدون اخطار قبلی مسدود می شود

لطفا تا اطلاع ثانوی از ارسال تیکت خودداری کنید در صورتی که تیکت پی در پی ارسال کنید جریمه خواهید شد و طبق قوانین برخورد انجام میشه.

با تشکر


Friday, October 21, 2016« برگشت